Гордість Димерської дитячої музичної школи

9 листопада з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, голова Вишгородської районної державної адміністрації Вячеслав Савенок подякував за роботу та привітав із професійним святом працівників культури Вишгородщини, вручивши грамоти викладачам по класу гітара Димерської дитячої музичної школи: Сергію Хилько та Юрію Науменко (завідуючий відділом народних інструментів).

Важливо, що у листопаді місяці учні ДДМШ, взявши участь у фестивалях та конкурсах,  показали відмінні результати: Тимошенко Вероніка ( викладач Заводовський О.В.) - дипломант Відкритого молодіжного фестивалю щастя у Щасливому та учасниця ІІІ Всеукраїнського молодіжного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні " Шамраївські зорі - 2017".
           Кузніченко Юлія (викладач Костюченко І.Д.) - переможець ( 2 місце) ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв "СяйвоПервоЦвітів".
         Шибанова Варвара (викладач Саєнко Т.Ю.) - диплом за краще виконання твору Чайковського ХV Всеукраїнського дитячого музичного конкурсу пам'яті П.І. Чайковського, переможець ( 2 місце) Всеукраїнського фестивалю дитячого і юнацького мистецтва "Академконцерт -2017".