«Весело всміхається травень, бо скінчилась навчання пора»

Традиційно, у травні місяці у навчальних закладах  проводиться свято останнього дзвоника. Так, заклади освіти та культури нашого селища не стали виключенням та святково відзначили закінчення навчального року.

Зокрема, свято останнього дзвоника в Димерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відвідали голова Вишгородської районної державної адміністрації Вячеслав Савенок та начальник відділу освіти адміністрації Тетяна Фороща. Справжнім подарунком для дітей в цей день стало відкриття спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям.

Також і дошкільний навчальний заклад Димерської селищної ради «Зернятко» випустив своїх вихованців у доросле життя, провівши випускні вечори у 2-х старших групах.

Шановні випускники, вітаємо вас з новою сходинкою вашого життя та бажаємо, щоб  майбутнє завжди посміхалося  вам щастям.