Закуплено пожежні рукави

На виконання Програми накопичення та використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території Димерської селищної ради на 2016-2019 роки, затвердженої рішенням №106-04-VII від 17.02.2016 року, Димерською селищною радою проведено закупівлю 23-х пожежних рукавів на загальну суму 10 000 (десять тисяч) 03 грн. та передано в 38-му Державну пожежно-рятувальну частину (в смт Димер) 10-го пожежно-рятувального загону ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області.

З історії, 38 Державна пожежно-рятувальна частина побудована у 70-х роках по вул.Володимирська (Горького) в смт Димер, керівником якої був Якубчик Павло Степанович.
З 2010 року установу очолив Бондаренко Олег Анатолійович. На сьогоднішній день штат пожежної частини складає 35 осіб