У рамках районної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» проведено тематичний захід

У рамках районної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» 10 квітня 2017 року в Димерській селищній раді для учнів гімназії та ЗОШ №1I-IIIступенів селищним головою Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено тематичний захід, метою якого стало ознайомлення школярів з роботою органів місцевого самоврядування, діяльністю депутатського корпусу.

В ході зустрічі Димерський селищний голова Кучерявий Леонід Григорович розповів учням шкіл про перспективи розвитку  селища, провів екскурсію по робочим кабінетам  посадових осіб Димерської селищної ради з доповіддю про їх права та посадові обов’язки.

На закінчення заходу колектив Димерської селищної ради подякував школярам та вчителям за активну громадську позицію, та, в свою чергу, діти висловили слова вдячності апарату селищної ради за практичне ознайомлення з діяльністю органів місцевого самоврядування.