З Днем народження, Україно!

24 серпня 2017 року в Димерському будинку культури відбулась святкова програма «З Днем народження, Україно!»
На святі були присутні мешканці та гості селища, які мали можливість побачити яскраві виступи естрадних виконавців студії «Mezzojazz» (керівник Одиницький Сергій) Хоменко Анни, Дорошенко Оксани, Склярук Яни, учасників художньої самодіяльності будинку культури Гончаренко Валентини та Яковчук Іванни, гурту «Стежина»(керівник Мехед Олександр), танцівників студії хореографічних мініатюр «ПРОЛІСОК» Димерського відділення районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «ДИВОСВІТ»(керівник Олександра Нетикша).
Під час заходу висловлено подяку та вручено квіти воїнам АТО Шевченко Володимиру та Шеремет Олександру.
По закінченню основної частини концертної програми відбулась святкова дискотека.
Димерська селищна рада дякує директору Димерського будинку культури Дуняк Галині Миколаївні та Хоменко Ользі Федорівні (автор сценарію та режисер-постановник) за організацію свята, чудово проведений час і незабутньо-позитивні враження.
Слава Україні!