З нагоди Дня Конституції України

З нагоди Дня Конституції України, на виконання Державної програми «Фінансова підтримка громадських об’єднань інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» 28 червня 2017 року в парковій зоні відбувся історико-патріотичний захід, присвячений історичним надбанням Вишгородського району та селища Димер. Ініціатором заходу стала громадська спілка «Всеукраїнське громадське об’єднання родин загиблих та безвісти зниклих, учасників антитерористичної операції, ветеранів війни та активістів волонтерського руху «Крила 8 Сотні»». Вшановано пам'ять героїв нашої землі минулих та теперішніх літ, мешканців смт Димер нагороджено медалями та грамотами.