Ліквідовано стихійне сміттєзвалище

Щорічно Димерська селищна рада та Димерський комбінат комунальних підприємств зіштовхуються з таким неприпустимим явищем, як стихійні сміттєзвалища, які виникають на території Димерської селищної ради внаслідок безвідповідальних дій певних громадян.

У квітні 2019 року ліквідовано одне з таких стихійних сміттєзвалищ, розташоване по вулиці Шевченка (в районі нижньої ферми) в смт Димер.

Шановні громадяни! Димерська селищна рада закликає вас оберігати довкілля, не викидати сміття уздовж придорожніх смуг, не засмічувати узбіччя та не влаштовувати стихійні сміттєзвалища. Будь ласка, оберігайте екологію, поважайте людську працю та один одного в першу чергу. Сподіваємось на вашу свідомість та цивілізованість.