До уваги громадян, яким в березні-квітні необхідно продовжувати допомогу від Управління соціального захисту населення (собез) як одиноким матерям або по малозабезпеченості.

В зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції Упраління соцзахисту населення під час карантину не веде прийом громадян. Тому, прохання надсилати заповнені заяви та декларації поштою (07300, м.Вишгород, вул.Набережна, 6а, УСЗН) або на електронну адресу vuszn@ukr.net . Бланки заяви та декларації ви можете знайти тут:

Декларація про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги

Заява