Відбулась 15-та позачергова сесія Димерської селищної ради

22 березня 2017 року в приміщенні Димерської селищної ради відбулась 15 - та позачергова сесія селищної ради 7 скликання

У зв’язку з нагальною потребою у фінансуванні видатків установ, які забезпечують життєдіяльність громади, Димерською селищною радою внесено зміни до рішення №794- 13-VІІ «Про затвердження бюджету Димерської селищної ради на 2017 рік» від 23.12.2016 року згідно якого виділено кошти на поточний та ямковий ремонт доріг по вул..Гагаріна в с.Рикунь та смт.Димер Вишгородського району Київської області на загальну суму 480 000 (чотириста вісімдесят тисяч) грн.

На капітальний ремонт дороги по вул. В.Сухомлинського (Жовтнева) та подвір’я багатоквартирних житлових будинків по вул.Соборна, №45 та №45-А в смт.Димер з місцевого бюджету виділено кошти в розмірі 1 011 500 (один мільйон одинадцять тисяч п’ятсот) грн.

У зв’язку з підвищенням тарифів на енергоносії, мінімальної заробітної плати та норми харчування, Дошкільному навчальному закладу ясла-садок «Зернятко» з селищного бюджету виділено кошти у розмірі 436 300 (чотириста тридцять шість тисяч триста) грн.. та отримано субвенцію з Вишгородського районного бюджету в сумі 530 000 (п’ятсот тридцять тисяч) грн.

Також даним рішенням направлено субвенцію з Вишгородського районного бюджету в сумі 75 000 (сімдесят п’ять тисяч) грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт Димерського будинку культури.

Важливим є те, що на 15 позачерговій сесії VІІ скликання від 22.03.2017 року затверджено проектно – кошторисну документацію по робочому проекту «Влаштування світлофорного регулювання на пішохідному переході автомобільної дороги Р-02 Київ- Іванків-Овруч на 44+900 (вул. Соборна, 21, Димерська гімназія) в смт.Димер Вишгородського району Київської області та заплановано початок робіт по встановленню світлофора на кінець квітня 2017 року.

Також повідомляємо, що на 15 позачерговій сесії розглянуто колективне звернення жителів смт.Димер щодо благоустрою селищного ставу від 22.03.2017 року та направлено його на розгляд постійної депутатської комісії з питань будівництва, житлово – комунального господарства, транспорту, зв’язку та торгівлі.

Звертаємо увагу, що на даній сесії роглянуто проблемне питання про затвердження детального плану території земельної ділянки площею 10,0000 га по вул. Пашкова в смт.Димер Вишгородського району Київської області, розробленого ТОВ «Центр архітектурного проектування та ландшафтного дизайну», який включає житлову забудову та інфраструктуру навколо неї.

Димерська селищна рада наголошує, що детальний план даної території ніяким чином не порушить прав та законних інтересів громадян на їх приватні земельні ділянки. Водойми та дороги, розміщені по вул. Пашкова в смт.Димер перебувають у комунальній власності та не будуть передані у власність фізичним чи юридичним особам.

На території вул.Пашкова в смт.Димер планується проведення робіт по благоустрою за рахунок коштів ТОВ «Прем’єр Плюс»: будівництво доріг із твердим покриттям та озеленення території.

В кінці 2016 року дане підприємство подарувало територіальній громаді смт.Димер екскаватор для проведення Димерським комбінатом комунальних підприємств робіт по благоустрою.

На завершальному етапі проводяться роботи щодо розробки проектно-кошторисної документації по будівництву дороги до багатоквартирного житлового будинку № 79 по вулиці Соборна в смт.Димер.

Шановні громадяни, будьте обачні та не ведіться на провокації зі сторони третіх осіб щодо поширення недостовірної інформації про можливе порушення Ваших прав на землю по вул.Пашкова в смт.Димер у зв’язку із затвердженням детального плану території ТОВ «Прем’єр Плюс»