Громадські слухання від 12.12.2018 року

12 грудня 2018 року в Димерському будинку культури відбулись громадські слухання з питань правопорядку на території Димерської селищної ради, за участі першого заступника голови Вишгородської РДА Олексія Данчина, заступника начальника Вишгородського відділу поліції Олега Рясенчука, старшого дільничного офіцера поліції Леоніда Кононенка та голови Димерської селищної ради Кучерявого Леоніда.

На початку слухань громадяни мали змогу заповнити анонімну анкету з питань стану правопорядку в селищі, а також надати оцінку роботі дільничного офіцера поліції в нашому населеному пункті.

Під час громадських слухань Леонід Кононенко доповів про загальну ситуацію стану правопорядку на території Димерської селищної ради, зазначивши, що працівниками поліції постійно ведуться роботи щодо попередження крадіжок з домоволодінь та незаконному обігу наркотиків, насильства в сім’ї, та відмітив, що окрім профілактичних робіт, громадян, які скоюють дані правопорушення, притягують до адміністративної відповідальності.

Димерський селищний голова Кучерявий Л.Г. зазначив, що селищна рада тісно співпрацює з дільничними інспекторами, але, на жаль, не все буває ідеально, тому що вистачає чимало громадян схильних до правопорушень, і саме тому, потрібно спільними зусиллями проводити профілактичну роботу для покращення існуючого стану. Також Леонід Григорович повідомив, що на даний час на території Димерської селищної ради є чимала кількість точок самогоноваріння, та звернувся до представників поліції з проханням підтримати селищну раду у боротьбі з даною проблемою. Адже горе-пияки наносять неабиякої шкоди благоустрою селища: ломають огорожі, вирізають забетоновані лавки, урни, крадуть люки, тощо. Тож, спільно прийнято рішення проводити профілактичні відпрацювання селища щодо протидії пияцтву та самогоноварінню, організовувати спільні рейди з метою виявлення фактів виготовлення та реалізації самогону.
В свою чергу присутні ставили конкретні питання Леоніду Кононенку стосовно правопорядку в смт Димер, висловлювали свої зауваження щодо роботи поліції та надавали певні пропозиції та побажання.

На жаль, багато правопорушень не розкрито на території Димерської селищної ради. І у зв’язку з цим, в план соціально-економічного розвитку селища на 2019 рік включено питання встановлення камер відео спостереження, які однозначно полегшать роботу поліції, покращать стан правопорядку в нашому рідному селищі, жителі та гості якого почуватимуться більш впевнено та захищено.