27 липня 2016 року відбулась 9 сесія Димерської селищної ради 7 скликання

Сьогодні, 29 липня 2016 року в приміщенні Димерської селищної ради відбулась 9 - та сесія селищної ради 7 скликання. Засідання сесії було емоціно насиченим та тривало близько 4-х годин, за які депутатами прийнято більше вагомих 100 рішень, половина з яких - це виділення земельних ділянок під забудову учасникам Антитерористичної операції на сході України.

Також прийнято важливе рішення щодо внесення змін до Програми соціального захисту "Турбота", що надасть можливість провести замовлення ювілейних медалей до 25-річниці Незалежності України та нагородити воїнів АТО, ветеранів, волонтерів та інших активних громадських діячів селища.

На сесії, досягнувши компромісу з орендарями ПП Сироваткою В.М. та ПП Бондаренком П.В., в числі додаткових, прийнято рішення щодо послідуючої долі улюбленого місця відпочинку громадян - Димерського селищного ставу. В планах: замовити проектно-кошторисну документацію та провести очищення ставу, навести благоустрій території (особливо пляжної зони).

На протязі 10 днів від дати проведення сесії у підрозділі "9 сесія" розділу "Сесії" будуть розміщенні прийняті рішення, протокол засідання та результати поіменного голосування.