Оголошення

 

 

Прейскурант цін на послуги автотранспорту Димерського ККП


Димерському комбінату комунальних підприємств на постійну роботу терміново потрібні: 
-майстер дільниці водопроводу;
-вантажник. 
За детальною інформацією звертатись за адресою: смт Димер, вул..Ярослава Мудрого, 18. 
Телефон: (04596)3-12-43.

04.04.2019 р.


До уваги власників (співвласників) багатоквартирних будинків смт Димер

Димерський комбінат комунальних підприємств запрошує для переукладання договорів про надання послуги з постачання холодної води та водовідведення. При собі мати документи, що посвідчують особу власника житлового приміщення (паспорт, ідентифікаційний номер), правовстановлюючі документи на нерухоме майно та документи, які підтверджують право на пільги з оплати комунальних послуг.

Для зручності оформлення договорів копії документів пропонуємо залишити в приймальні Димерського ККП, вказавши засоби зв’язку.

Адміністрація Димерського ККП


Димерський комбінат комунальних підприємств повідомляє, що з 02 серпня 2017 року набув чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який передбачає обов’язкове встановлення приладів обліку водоспоживання у нежитлових та житлових приміщеннях. Встановлення вузлів обліку обумовлено ч.1-4 ст. 4 Закону.

Просимо мешканців смт Димер та інших громадян, приміщення яких під’єднані до мереж централізованого водопостачання та водовідведення селища і не обладнані вузлами обліку водоспоживання, встановити прилади обліку води у строк до 01.09.2018 року.

За відсутності приладу обліку водоспоживання подальше надання послуг буде примусово припинено.


Димерському комбінату комунальних підприємств на постійну роботу терміново потрібні:

• водій а/м ГАЗ-53 (самоскид);
• прибиральники вулиць;
• вантажник.

За детальною інформацією звертатись за адресою: смт Димер, вул..Ярослава Мудрого, 18

Телефон: (04596)3-12-43


До відома абонентів!

Каса Димерського ККП  в суботу не працює. Здійснити платіж Ви можете через Приват -24: термінал самообслуговування чи інтернет-банк (безкоштовно)

 


Відкрито громадську вбиральню в смт Димер

На початку квітня 2017 року, Димерським комбінатом комунальних підприємств відкрито громадську вбиральню по вулиці Яблунева в смт Димер (територіально знаходиться за будинком культури). Вхід до вбиральні коштує 2 грн 00 коп.

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *