Прейскурант цін на послуги автотранспорту Димерського ККП

Димерський комбінат комунальних підприємств повідомляє, що з 02 серпня 2017 року набув чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який передбачає обов’язкове встановлення приладів обліку водоспоживання у нежитлових та житлових приміщеннях. Встановлення вузлів обліку обумовлено ч.1-4 ст. 4 Закону.

Просимо мешканців смт Димер та інших громадян, приміщення яких під’єднані до мереж централізованого водопостачання та водовідведення селища і не обладнані вузлами обліку водоспоживання, встановити прилади обліку води у строк до 01.09.2018 року.

За відсутності приладу обліку водоспоживання подальше надання послуг буде примусово припинено.

Димерському комбінату комунальних підприємств на постійну роботу терміново потрібні:

• водій а/м ГАЗ-53 (самоскид);
• прибиральники вулиць;
• вантажник.

За детальною інформацією звертатись за адресою: смт Димер, вул..Ярослава Мудрого, 18

Телефон: (04596)3-12-43

До відома абонентів!

Каса Димерського ККП  в суботу не працює. Здійснити платіж Ви можете через Приват -24: термінал самообслуговування чи інтернет-банк (безкоштовно)

Відкрито громадську вбиральню в смт Димер

На початку квітня 2017 року, Димерським комбінатом комунальних підприємств відкрито громадську вбиральню по вулиці Яблунева в смт Димер (територіально знаходиться за будинком культури). Вхід до вбиральні коштує 2 грн 00 коп.