Прейскурант цін на послуги автотранспорту Димерського ККП

Димерський комбінат комунальних підприємств інформує, що

з 03.06.2019 року

платежі за послуги підприємства (централізоване водопостачання та водовідведення, управління багатоквартирними будинками, вивезення ТПВ) можна здійснити через каси ПАТ «Ощадбанк»

або у відділеннях інших банків.

Оплату послуг також можна здійснити через інтернет-банкінг «Приват 24».

Димерському комбінату комунальних підприємств на постійну роботу терміново потрібні:

- головний інженер;
- економіст;
- слюсар аварійно-відновлювальних робіт;
-вантажник.

За детальною інформацією звертатись за адресою: смт Димер, вул..Ярослава Мудрого, 18.
Телефон: (04596)3-12-43.

03.06.2019 р.

До уваги споживачів комунальних послуг

Димерський комбінат комунальних підприємств повідомляє, що з 01 травня 2019 року введено в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги» в новій редакції. Відтепер згідно зі ст..26 нового Закону споживачі за прострочення оплати спожитих послуг понад граничний строк, встановлений договором або законом, додатково зобов’язані сплатити на користь підприємств, що надають комунальні послуги, пеню в розмірі 0,01 відсотка від суми боргу за кожен день прострочення оплати.

Пеня не нараховується лише у випадках заборгованості держави за надані населенню пільги та житлові субсидії та/або невчасна оплата праці споживача комунальних послуг, підтвердженої належним чином (ч.1 ст.26 Закону).

Для уникнення непорозумінь радимо враховувати вимоги нового Закону під час здійснення розрахунків за послуги підприємства.

06.05.2019 р.

-майстер дільниці водопроводу;
-вантажник.
Телефон: (04596)3-12-43.

04.04.2019 р.

До уваги власників (співвласників) багатоквартирних будинків смт Димер

Димерський комбінат комунальних підприємств запрошує для переукладання договорів про надання послуги з постачання холодної води та водовідведення. При собі мати документи, що посвідчують особу власника житлового приміщення (паспорт, ідентифікаційний номер), правовстановлюючі документи на нерухоме майно та документи, які підтверджують право на пільги з оплати комунальних послуг.

Для зручності оформлення договорів копії документів пропонуємо залишити в приймальні Димерського ККП, вказавши засоби зв’язку.

Адміністрація Димерського ККП

Димерський комбінат комунальних підприємств повідомляє, що з 02 серпня 2017 року набув чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який передбачає обов’язкове встановлення приладів обліку водоспоживання у нежитлових та житлових приміщеннях. Встановлення вузлів обліку обумовлено ч.1-4 ст. 4 Закону.

Просимо мешканців смт Димер та інших громадян, приміщення яких під’єднані до мереж централізованого водопостачання та водовідведення селища і не обладнані вузлами обліку водоспоживання, встановити прилади обліку води у строк до 01.09.2018 року.

За відсутності приладу обліку водоспоживання подальше надання послуг буде примусово припинено.

• водій а/м ГАЗ-53 (самоскид);
• прибиральники вулиць;
• вантажник.

Телефон: (04596)3-12-43

До відома абонентів!

Каса Димерського ККП  в суботу не працює. Здійснити платіж Ви можете через Приват -24: термінал самообслуговування чи інтернет-банк (безкоштовно)

Відкрито громадську вбиральню в смт Димер

На початку квітня 2017 року, Димерським комбінатом комунальних підприємств відкрито громадську вбиральню по вулиці Яблунева в смт Димер (територіально знаходиться за будинком культури). Вхід до вбиральні коштує 2 грн 00 коп.