Шановні громадяни-отримувачі субсидії!

Не допускайте понаддвомісячної заборгованості за житлово-комунальні послуги! В зв'язку із заборгованістю нарахування субсидії зупиняється!
Списки боржників станом на 1.10.2018р. знаходяться в кабінеті субсидій Димерської селищної ради.

Список громадян, яким припинено субсидію з 1.05.2018р. з таких причин:

1) в складі сім’ї є повнолітні непрацюючі особи;

2) площа квартири перевищує 120 кв.м., площа будинку перевищує 200 кв.м.;

3) у складі сім’ї є особи, які фактично не проживають;

4) будинки не введені в експлуатацію;

5) орендарі

Розпочато прийом документів

для оформлення субсидії для відшкодування витрат

на оплату твердого пічного побутового палива,

скрапленого газу та житлово-комунальних послуг.

квітень 2018 р.                                                              Димерська селищна рада

Якщо до складу Вашого домогосподарства входять особи, які досягли 14-річного віку, необхідно подати до Управління соцзахисту населення (до уповноваженої особи місцевого самоврядування) паспортні дані та номер облікової картки платника податків для отримання інформації про доходи таких осіб при продовженні нарахування субсидії.

В разі неподання відповідних даних надання субсидії буде призупинено.

До уваги сімей, які користуються субсидією

Згідно пункту 3.7 Постанови КМУ №409 від 06.08.2014 року зменшується норма споживання послуги з електропостачання: з 1 січня 2018 року на домогосподарство та одну особу – 100кВт×год і додатково 30кВт×год на кожного іншого члена сім’ї, але не більше як на 220 кВт×год на місяць.

До уваги громадян-отримувачів субсидії!

З  1 травня 2017 року субсидію буде автоматично перераховано та продовжено. При цьому до уваги будуть братися доходи зареєстрованих у житловому приміщенні осіб за 2016 рік. Громадянам, які отримували:

- пенсію не з Пенсійного фонду м.Вишгород,

- військову пенсію,

- допомогу не з Управління соцзахисту населення м.Вишгород,

- стипендію з навчального закладу

рекомендуємо принести довідку про доходи за період з квітня 2016 року по березень 2017 року включно для прискорення перерахунку субсидії.

Крім того необхідно вчасно повідомляти про зміни в складі сім’ї та про придбання майна, товарів  або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тис. гривень. Оформлення кредиту зараховується як додатковий дохід.