Оголошення

 

До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг

08.09.2020 р.


Безготівкова монетизація субсидій та пільг. Поширені запитання

26.11.2019 р.


Відповіді на запитання про нову систему виплати пільг на ЖКП

21.11.2019 р.


Повідомляємо, що зі списками громадян, яким нараховано субсидію за жовтень 2019 року, можна ознайомитись в приміщенні Димерської селищної ради у спеціаліста по субсидії Давиденко Людмили Володимирівни.

Телефон: (04596)3-12-19

31.10.2019 р.


До уваги пільговиків щодо надання номерів мобільних телефонів

18.10.2019 р.


Все про зміни у виплаті субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги, які починають діяти з 1 жовтня 2019 року


До уваги отримувачів готівкової субсидії у відділеннях АТ «Ощадбанк»

Якщо протягом місяця з дати перерахування АТ “Ощадбанк” коштів одержувач житлової субсидії не звернувся за отриманням грошового переказу, відповідні кошти повертаються АТ “Ощадбанк” Мінсоцполітики не пізніше трьох робочих днів разом з реєстрами осіб, яким не виплачена житлова субсидія у готівковій формі. 
(п. 18 Постанови КМУ від 21.10.1995р. №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій»)

05.08.2019 р.


Інформуємо, що зі списками громадян, яким припинено нарахування субсидії по причині заборгованості за житлово-комунальні послуги, можна ознайомитись в селищній раді на стенді, розміщеному біля кабінету спеціаліста по субсидії Давиденко Л.В.

27.06.2019 р.


Щодо Постанови про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі

 Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати.

         Монетизація відбуватиметься у три етапи. Вже з 1 січня 2019 року участь у монетизації субсидій братимуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше. Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку.

         Тим сім’ям, які беруть участь в монетизації, не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язковий платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через Ощадбанк сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунку.

          Скажімо, домогосподарству виділена субсидія на газ, воду, електроенергію у загальному розмірі 1 500 гривень. А сума всіх комунальних платежів складає 2 000 гривень. 1 500 субсидійних гривень Ощадбанк перерахує надавачам послуг та поінформує сім’ю субсидіанта про те, що йому залишилося доплатити за комуналку 500 грн.

           З 1 травня 2019 року монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію вже багато років, в тому числі користується допомогою в літній період.

          А з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджено.

5 ГОЛОВНИХ ЗАПИТАНЬ ПРО МОНЕТИЗАЦІЮ СУБСИДІЙ 

  1. Чи потрібно повторно подавати документи?

          Так, усім отримувачам субсидій обов’язково потрібно У ТРАВНІ подати Заяву на монетизацію і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення та надати дозвіл на обробку персональних даних.

          В Ощадбанк йти не потрібно. Уряд максимально автоматизував процес монетизації, щоб основне навантаження лягло на управління соціального захисту населення, державний банк та надавачів комунальних послуг.

         Тим, хто звернеться за допомогою вперше у 2019 році, у травні вже не потрібно поновлювати документи. Ви вже є учасниками монетизації субсидій.

  1. Чи потрібно у Ощадбанку самостійно відкривати рахунок?

         На кожного одержувача субсидій, після опрацювання заяви на монетизацію, буде АВТОМАТИЧНО відкритий персональний обліковий запис в банку, на якому будуть відображатися житлової субсидії у грошовій формі.

        Персональний обліковий запис матиме спеціальний режим використання. Тобто кошти першочергово будуть спрямовуватися на оплату послуг за спожитий газ, тепло, електроенергію й воду.

        Ощадбанк щомісяця інформуватиме субсидіантів SMS-повідомленням про надходження коштів від держави, їх використання та залишок.

        Після закінчення опалювального сезону – у червні –  суми невикористаних коштів перераховуватимуться на поточні рахунки одержувачів житлової субсидії.  Рахунок кожному Ощадбанк відкриє автоматично, без додаткового звернення у банк.

  1. Як відбуватиметься оплата комуналки?

        Все відбуватиметься автоматично. Щомісяця надавачі комунальних послуг для Ощадбанку формуватимуть он-лайн платіжку субсидіанта. Банк згідно з наданою інформацією перераховуватиме їм субсидію. Про це, та про те скільки залишається заплатити за комуналку, Ощадбанк одразу інформуватиме субсидіанта SMS-повідомленням.

        Для субсидіантів будуть створені ПЕРСОНАЛЬНІ КАБІНЕТИ, де можна буде відслідкувати інформацію про розмір нарахованої допомоги, перелік комунальних послуг, які сплачені за рахунок субсидії, залишок коштів. Додаткові консультації можна буде отримати у контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800.

  1. Чому Ощадбанк?

       Ощадбанк є державним уповноваженим банком щодо десятка урядових програм та має понад 15 років досвіду  співпраці  з підприємствами паливно-енергетичного комплексу.

         Банк володіє найбільшою мережею відділень – понад 3 200, які присутні в тому числі у сільській місцевості, де найбільша кількість субсидіантів, та має великий ДОСВІД щодо виплат соціальної допомоги й пенсій великій кількості клієнтів одночасно. Тому і визначено проводити монетизацію субсидій саме через цей державний банк.

         Жодних комісій від субсидіантів та пільговиків за обслуговування їх персональних облікових рахунків Ощадбанк не братиме.

         Нагадаємо, щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Тому всім отримувачам субсидій потрібно обов’язково з 01.05.2019 року подати Заяву і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення.

26.02.2019 р.


УВАГА, СУБСИДІЯ!

Розпочато прийом документів для призначення житлової субсидії для відшкодування витрат на придбання ТВЕРДОГО пічного побутового палива.

08.02.2019р.


Шановні громадяни-отримувачі субсидії!

Повідомляємо, що з першими списками громадян, яким нараховано субсидію на опалювальний період 2018-2019 років, можна ознайомитись в приміщенні Димерської селищної ради на стендах, розміщених біля кабінету спеціаліста по субсидії Давиденко Л.В.

04.12.2018р.


Шановні громадяни-отримувачі субсидії!

Не допускайте понаддвомісячної заборгованості за житлово-комунальні послуги! В зв'язку із заборгованістю нарахування субсидії зупиняється!
Списки боржників станом на 1.10.2018р. знаходяться в кабінеті субсидій Димерської селищної ради.


Список громадян, яким припинено субсидію з 1.05.2018р. з таких причин:

1) в складі сім’ї є повнолітні непрацюючі особи;

2) площа квартири перевищує 120 кв.м., площа будинку перевищує 200 кв.м.;

3) у складі сім’ї є особи, які фактично не проживають;

 4) будинки не введені в експлуатацію;

5) орендарі

 


Розпочато прийом документів

для оформлення субсидії для відшкодування витрат

на оплату твердого пічного побутового палива, 

скрапленого газу та житлово-комунальних послуг.

Квітень 2018р.

                                                     


 

Якщо до складу Вашого домогосподарства входять особи, які досягли 14-річного віку, необхідно подати до Управління соцзахисту населення (до уповноваженої особи місцевого самоврядування) паспортні дані та номер облікової картки платника податків для отримання інформації про доходи таких осіб при продовженні нарахування субсидії.

В разі неподання відповідних даних надання субсидії буде призупинено.


До уваги сімей, які користуються субсидією

Згідно пункту 3.7 Постанови КМУ №409 від 06.08.2014 року зменшується норма споживання послуги з електропостачання: з 1 січня 2018 року на домогосподарство та одну особу – 100кВт×год і додатково 30кВт×год на кожного іншого члена сім’ї, але не більше як на 220 кВт×год на місяць.


До уваги громадян-отримувачів субсидії!

З  1 травня 2017 року субсидію буде автоматично перераховано та продовжено. При цьому до уваги будуть братися доходи зареєстрованих у житловому приміщенні осіб за 2016 рік. Громадянам, які отримували:

- пенсію не з Пенсійного фонду м.Вишгород,

- військову пенсію,

- допомогу не з Управління соцзахисту населення м.Вишгород,

- стипендію з навчального закладу

рекомендуємо принести довідку про доходи за період з квітня 2016 року по березень 2017 року включно для прискорення перерахунку субсидії.

            Крім того необхідно вчасно повідомляти про зміни в складі сім’ї та про придбання майна, товарів  або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тис. гривень. Оформлення кредиту зараховується як додатковий дохід.

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *