Розпорядження селищного голови

Про підготовку та відзначення на території Димерської селищної ради 29 річниці Незалежності України . Заходи

Про запровадження протиепідемічних заходів під час проведення поминальних днів в умовах послаблення карантину

Про запровадження протиепідемічних заходів під час проведення прийому громадян в приміщенні селищної ради в умовах послаблення карантину (1), (2)

Про затвердження протиепідемічних заходів в умовах послаблення карантину

Про внесення змін до розпорядження Димерського селищного голови "Про тимчасове зупинення роботи об'єктів загального користування, розташованих на території Димерської селищної ради"(1), (2)

Розпорядження Димерського селищного голови Про закриття для відвідування кладовищ на території Димерської селищної ради в період карантину (стор.1), (стор.2)

Про організацію Великодніх свят та поминальних днів на території Димерської селищної ради в період карантину(стор.1), (стор.2)

Про запровадження додаткових заходів пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних та святкових днів на території Димерської селищної ради(стор.1), (стор.2)

Про тимчасове обмеження відвідувачами конкретних територій Димерської селищної ради

Про внесення змін до розпорядження Димерського селищного голови від 18.03.2020 року

Про введення обмежень на території смт Димер, сіл Рикунь та Каменка у зв'язку з загрозою епідемії коронавірусної інфекції

Про конкурсну комісію з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Димерської селищної ради