Секретар Димерської селищної ради Мельниченко Наталія Сергіївна

Число, місць, рік народження та місце: 13 травня 1988 року, м.Вишгород Київської області.

Громадянство: громадянка України.

Відомості про освіту: Освіта вища.

В період з 1995 року по 2001 рік навчалась у Димерській гімназії, що в смт.Димер Вишгородського району Київської області. У 2002 році була переведена до Вишгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Сузір’я», яку закінчила у 2005 році.

У вересні 2005 року вступила до Київської державної академії водного транспорту імені Петра Конашевича – Сагайдачного на юридичний факультет, спеціальність «Правознавство».

Закінчила даний навчальний заклад у 2010 році, отримала кваліфікацію бакалавра права.

У 2010 році вступила до Київської державної академії водного транспорту імені Петра Конашевича – Сагайдачного  на юридичний факультет, спеціальність «Правознавство», кваліфікація «спеціаліст права».

Відомості про трудову діяльність:

В період з 03.10.2006 року по 05.07.2007 року працювала на посаді бібліотекаря І категорії Вишгородської центральної бібліотечної системи. Звільнена з даної посади за власним бажанням.

20 листопада 2007 року зарахована на посаду керівника гуртка Димерського будинку культури.

В період з 01.07.2010 року по 04.01.2011 року працювала юристом ТОВ «Арбудпром»

В період з 06.01.2011 року по 01.10.2014 року працювала на посаді спеціаліста І категорії – юрисконсульта Димерської селищної ради.

З 01.10.2014 року переведена на посаду юрисконсульта Димерської селищної ради (не є посадовою особою органу місцевого самоврядування), де працювала до 19.11.2015 року.

З 20.11.2015 року обрана секретарем Димерської селищної ради.

Підвищення кваліфікації:

Назва закладу: Навчальний центр ДП «Зовнішторгвидав» Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Період:  квітень 2012 року.

Спеціалізація: Державні закупівлі в Україні.

Підтверджуючий документ: сертифікат №12/001586.

Назва закладу: Заклад післядипломної освіти «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій» Київської обласної державної адміністрації.

Період:  травень 2014 року.

Спеціалізація: Українська ділова мова. Культура службового документа.

Підтверджуючий документ: сертифікат №347 від21.05.2014 року.

Період:  лютий 2017 року.

Спеціалізація: Організація роботи сільських та селищних рад

Підтверджуючий документ: сертифікат №6/136 від 24.02.2017 року

Період:  квітень 2017 року.

Спеціалізація: Сучасні аспекти публічного управління та адміністрування в Україні

Підтверджуючий документ: сертифікат №11/268 від 12.04.2017 року

Партійність: позапартійна

Склад сім’ї:

• Чоловік Мельниченко Євгеній Тарасович.

Місце проживання: 07330, Київська область, Вишгородський р-н, смт.Димер

Відомості про наявність представницького мандату: представницький мандат відсутній.

Відомості про наявність чи відсутність судимості: судимість відсутня.