Димерський селищний голова Кучерявий Леонід Григорович

Народився 10 жовтня 1954 року в смт. Димер Вишгородського району Київської області в родині службовця.

Громадянин України.           

В 1970 році закінчив Димерську восьмирічну школу та поступив на навчання до Катюжанського професійно-технічного училища за фахом «Механізація», яке закінчив в 1973 році. В тому ж році склав іспити та вступив до Вищого політичного училища Міністерства внутрішніх справ СРСР у м. Ленінграді. Після закінчення навчання був направлений на службу до військової частини внутрішніх військ МВС в Архангельській області. У 1978 році звільнився з військової служби та переїхав на проживання до смт. Димер почав працювати вчителем військової підготовки в Димерській середній школі, де працював до 1980 року.

У 1980 році мешканці смт. Димер обрали мене головою виконавчого комітету Димерської селищної Ради Вишгородського району Київської області. Перебував на виборній посаді до закінчення повноважень у 1982 році.

У 1982 році працював в Київському хореографічному училищі вчителем історії та держави і права. У 1984 році переведений на Державний птахівничий завод «Полісся» у с. Гаврилівка на посаду старшого юридичного консультанта. В 1992 році переведений на посаду головного юрисконсульта заводу. З 1992 року по 1995 рік працював в МСПМК-3 тресту «Броварисільбуд» на посаді старшого юрисконсульта. Звільнений у зв’язку із скороченням штатів та реорганізацією виробництва.

02 вересня 1996 році прийнятий на роботу у ВАТ «Димерське АТП» на посаду юрисконсульта. 01.11.1998 року звільнений з займаної посади за власним бажанням.

01.11.1998 року прийнятий на посаду юриста Спілки рибодобувних організацій України «Укррибспілка». Звільнений з даної посади 22 серпня 2000 року згідно п.1 ст.36 КЗпП України.

З вересня 2000 року по 01.09.2006 року працював на посаді вчителя курсу «Правознавства» Димерської гімназії. Звільнений із займаної посади за власним бажанням.

З 2006 року по 12.11.2010 року здійснював індивідуальну трудову адвокатську діяльність.

У 1998, 2002 та 2006 році був обраний депутатом Вишгородської районної Ради Київської області.

З 12.11.2010 року по даний час перебуває на посаді Димерського селищного голови.

До кримінальної відповідальності не притягувався. Під слідством та судом не перебував та не перебуваю. Судимості не маю.

Представницький мандат відсутній.

Позапартійний.

Проживає: Київська область, Вишгородський район, смт. Димер

Сімейний стан – вдівець, проживаю один.

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

 

Логін: *

Пароль: *